Additional information
| UPC | 030317040444 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 185190 |
| Eye Relief | 18mm |
| Length | 6.80" |
| Magnification | 10x |
| Model | BX-4 Range HD |
| Objective Size | 40mm |
| Power | 10X |
| Product Type | Rangefinder |
| Shipping Weight | 6.21 |





Reviews
There are no reviews yet.