Additional information
| UPC | 682146890860 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HGR25CRHBG |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 25 CREEDMOOR |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | 3 Position |
$577.99
HOWA M1500 25 CREEDMOR – 24″ HEAVY BBL GREEN HOGUE
5 in stock
| UPC | 682146890860 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HGR25CRHBG |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 25 CREEDMOOR |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.