Additional information
| UPC | 090255232363 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Manufacturer Part Number | 3236 |
| Bullet Caliber | 8mm |
| Caliber/Gauge | 8mm |
| Grains | 195 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 2.897 |
$55.99
INTERLOCK® 8MM (0.323”) 195GR SPIRE POINT 100/BOX
47 in stock
| UPC | 090255232363 |
|---|---|
| Manufacturer | Hornady |
| Manufacturer Part Number | 3236 |
| Bullet Caliber | 8mm |
| Caliber/Gauge | 8mm |
| Grains | 195 |
| Quantity | 100 |
| Shipping Weight | 2.897 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.