Additional information
| UPC | 030317022631 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 177333 |
| Adjustable Parallax | No |
| Eye Relief | 3.80" – 3.60" |
| Length | 15.70" |
| Magnification | 7-35x |
| Model | Mark 5HD |
| Objective Size | 56mm |
| Power | 7-35 |
| Product Type | Rifle Scope |
| Reticle | TREMOR 3 |
| Shipping Weight | 3.125 |





Reviews
There are no reviews yet.