Additional information
| UPC | 816341026629 |
|---|---|
| Manufacturer | Faxon Firearms |
| Manufacturer Part Number | 15B35P7NGQ5RNP3 |
| Barrel Length | 7.5" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Length | 7.50" |
| Model | Match Series |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:5" |





Reviews
There are no reviews yet.