Additional information
| UPC | 850043186472 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | A3FSS4920R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6MM ARC |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
$1,742.99
BILSON A3FSS4920R1 BA15FC 6ARC 18 20R SNPGRN/GRY
2 in stock
| UPC | 850043186472 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | A3FSS4920R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6MM ARC |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.