Additional information
| UPC | 850043186670 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | ARFCSTB20R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
$1,627.99
BILSON ARFCSTB20R1 BA15FC 556 16 20R TGRY/GBLK
Out of stock
| UPC | 850043186670 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | ARFCSTB20R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.