Additional information
| UPC | 853418432945 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGSCX22CM22BT |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$2,150.00
FIERCE FIREARMS CF ROGUE XP 22CR BLK/TRO 22″
1 in stock
| UPC | 853418432945 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGSCX22CM22BT |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.