Additional information
| UPC | 853418433874 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX22CM20BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$2,399.00
Fierce Firearms ROGTCX22CM20BRS CT Rogue XP 22 Creedmoor 3+1 20″ Smoked Bronze Cerakote Sonora Ambush Camo Right Hand
1 in stock
| UPC | 853418433874 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX22CM20BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.