Additional information
| UPC | 853418418918 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX7BC18BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$2,399.00
Fierce Firearms ROGTCX7BC18BRS CT Rogue XP 7mm BC 3+1 18″ Smoked Bronze Cerakote Titanium Receiver Sonora Ambush Camo Right Hand
1 in stock
| UPC | 853418418918 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX7BC18BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.