Additional information
| UPC | 853418419151 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX7PRC20BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$2,399.00
Fierce Firearms ROGTCX7PRC20BRS CT Rogue XP 7mm PRC 3+1 20″ Smoked Bronze Cerakote Titanium Receiver, Sonora Ambush Camo
2 in stock
| UPC | 853418419151 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX7PRC20BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.