Additional information
| UPC | 810143182989 |
|---|---|
| Manufacturer | LARUE TACTICAL |
| Manufacturer Part Number | LT1555616MLOKLC |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$1,849.99
Larue Tactical LT1555616MLOKLC LT15 MLOK 5.56 10+1 16″ Stealth Barrel Black Right Hand
1 in stock
| UPC | 810143182989 |
|---|---|
| Manufacturer | LARUE TACTICAL |
| Manufacturer Part Number | LT1555616MLOKLC |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.