Additional information
| UPC | 810143183030 |
|---|---|
| Manufacturer | LARUE TACTICAL |
| Manufacturer Part Number | LT1555618QUAD |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$1,849.99
Larue Tactical LT1555618QUAD LT15 Quad Rail 5.56 30+1 18″ Stealth Barrel Black Right Hand
2 in stock
| UPC | 810143183030 |
|---|---|
| Manufacturer | LARUE TACTICAL |
| Manufacturer Part Number | LT1555618QUAD |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.