Additional information
| UPC | 030317021795 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 176883 |
| Length | 6.01" |
| Model | Integral Mounting System |
| Mount Height | 1.50" |
| Mount Type | AR Platform |
| Shipping Weight | 0.765 |
| Style | Picatinny |
$312.99
34MM 20 MOA CANTILVER SCOPE MOUNT
1 in stock
| UPC | 030317021795 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 176883 |
| Length | 6.01" |
| Model | Integral Mounting System |
| Mount Height | 1.50" |
| Mount Type | AR Platform |
| Shipping Weight | 0.765 |
| Style | Picatinny |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.