MARK 5HD 3.6-18X44MM FFP PR2-MIL RETICLE BLACK
Out of stock
SKU: CROW|305534 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
182943
Adjustable Parallax
50 yds
Eye Relief
3.50" – 3.80"
Length
12.1''
Magnification
3.6-18x
Model
Mark 5HD
Objective Size
44mm