MARK 4HD 4.5-18X52MM FFP ILLUMINATED PR1-MOA RETICLE BLACK
3 in stock
SKU: CROW|305516 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
183623
Adjustable Parallax
Side Focus
Eye Relief
3.60" – 3.90"
Length
12.1
Magnification
4.5-18x
Model
Mark 4HD
Objective Size
52mm