MARK 4HD 4.5-18X52MM FFP PR2-MIL RETICLE BLACK
Out of stock
SKU: CROW|305562 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
183626
Adjustable Parallax
Side Focus
Eye Relief
3.60" – 3.90"
Length
12.1
Magnification
4.5-18x
Model
Mark 4HD
Objective Size
52mm