MARK 4HD 4.5-18X52MM FFP PR2-MOA RETICLE BLACK
5 in stock
SKU: CROW|305561 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
183625
Adjustable Parallax
No
Eye Relief
3.60" – 3.90"
Length
12.1
Magnification
4.5-18x
Model
Mark 4HD
Objective Size
52mm