MARK 5HD 7-35X56MM FFP PR2-MOA RETICLE BLACK
Out of stock
SKU: CROW|254785 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
180292
Adjustable Parallax
No
Eye Relief
3.80" – 3.60"
Length
15.7
Magnification
7-35x
Model
Mark 5HD
Objective Size
56mm