Additional information
| UPC | 847313025494 |
|---|---|
| Manufacturer | Patriot Ordnance Factory |
| Manufacturer Part Number | 02549 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 13.75" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
$1,106.99
Patriot Ordnance Factory 02549 P-15 Base SMU 300 Blackout 30+1 13.75″ Black Nitride Match Grade Barrel, Olive Drab Cerakote Aluminum Receiver w/Picatinny Rail, M-LOK Handguard, Amend2 Adjustable OD Gr
7 in stock
| UPC | 847313025494 |
|---|---|
| Manufacturer | Patriot Ordnance Factory |
| Manufacturer Part Number | 02549 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 13.75" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.