Additional information
| UPC | 011356326379 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32637 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 WINCHESTER |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9" |
$951.99
SAVAGE ARMS 110 CORE PREDATOR 243WIN 22″
5 in stock
| UPC | 011356326379 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32637 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 WINCHESTER |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.