Additional information
| UPC | 011356325075 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32507 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .375 RUGER |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
$793.99
SAVAGE ARMS 110 RIDGE HUNTER 375RUG 18″
12 in stock
| UPC | 011356325075 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32507 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .375 RUGER |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.