Additional information
| UPC | 011356324252 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32425 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 2 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
$628.99
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 7PRC 22″
10 in stock
| UPC | 011356324252 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32425 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 2 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.