Additional information
| UPC | 011356324979 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32497 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
$793.99
Savage Arms 32497 110 Ridge Hunter 5.56 NATO 10+1 18″ Heavy Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
3 in stock
| UPC | 011356324979 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32497 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.