WILS SS-65CF20-BLACK SNIPER RFL 65CRD 20″ FLUTED
2 in stock
SKU: TSW|141953 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Wilson Combat
Manufacturer Part Number
SS65CF20BLACK
Action
Semi-Auto
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor