Wilson Combat NULA20S300B16RT7KR13 NULA 20S 300 Blackout 5+1 16″ Kodiak Rogue Armor-Tuff
2 in stock
SKU: TSW|171320 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Wilson Combat
Manufacturer Part Number
NULA20S300B16RT7KR13
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
.300 AAC Blackout
Capacity
5 + 1
Rate of Twist
1:7"