3 in stock
SKU: TSW|182121 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Wilson Combat
Manufacturer Part Number
TR223USSRG18FT8
Length
18"
Model
Match Grade
Rate of Twist
1:8"