Additional information
| UPC | 850043186441 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | ARFCS4920R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
$1,627.99
BILSON ARFCS4920R1 BA15FC 556 16 20R SNPGRN/GRY
2 in stock
| UPC | 850043186441 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | ARFCS4920R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.