MARK 4HD 8-32X56MM FFP PR2-MIL RETICLE BLACK
3 in stock
SKU: CROW|305567 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
183970
Adjustable Parallax
No
Eye Relief
4.20"-3.90"
Length
12.1
Magnification
8-32x
Model
Mark 4HD
Objective Size
56mm