MARK 4HD 6-24X52MM FFP PR3-MIL RETICLE BLACK
3 in stock
SKU: CROW|305565 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
183824
Adjustable Parallax
Side Focus
Eye Relief
3.80" – 4"
Length
12.1
Magnification
6-24x
Model
Mark 4HD
Objective Size
52mm