MARK 4HD 8-32X56MM FFP PR3-MIL RETICLE BLACK
1 in stock
SKU: CROW|305568 Category: Tag:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
183971
Adjustable Parallax
Side Focus
Eye Relief
4.20"-3.90"
Length
12.1
Magnification
8-32x
Model
Mark 4HD
Objective Size
56mm